• Letná škola

• Škola aj cez prázdniny? Prečo nie! Tentokrát však bez školského zvončeka, školských lavíc a učebníc iba tak, pretože nás to baví. Baví nás  cez prázdniny súťažiť, hrať sa  riešiť zaujímavé ekohry . A prečo škola? Lebo nám ju zorganizovali pani učiteľky a obecný úrad sa postaral o to, aby nám na tieto činnosti nechýbala energia a zabezpečil nám občerstvenie. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie pokračovanie Letnej školy.

• Liptov

• 24. 6. 2019 sme sa spolu s ďalšími dvomi malotriedkami vybrali na posledný celodenný výlet až na Liptov, konkrétne do športového areálu XSPORT. Tu sme sa mohli zúčastniť rôznych netradičných športových aktivít. Veľkej obľube sa tešila ľukostrelba, aquazorbing, bungee running a štvorkolky. Úsmev na perách u nás vylúdili okuliare opitosti, ale i bludisko a trampolíny. Určite sme tu neboli naposledy!