• Rozprávková škola v prírode Tramptária Donovaly

• V dňoch 20.5.2024 až 24.5.2024 sa žiaci našej školy zúčastnili rozprávkovej školy v prírode Tramptária a boli ubytovaní v rekreačnom zariadení Vesel, ktorý sa nachádza v obci Donovaly, ktorá je známa nielen krásnou prírodou ale aj lyžiarskymi svahmi.

Žiaci tu mali bohatý program a svoje sily si zmerali spolu so svojim hlavným animátorom Kevinom, a to v putovaní za spoznávaním kráľovstva, tiež ukázali svoju zdatnosť a šikovnosť v kráľovských remeslách, a to v šperkárstve, maľovaní, športe, bojovom umení – karate, lukostreľbe, jazde na koníkoch, jazde na autíčkach Plasma Car, tanci a divadle. Žiaci sa tiež zúčastnili veľkolepej korunovácie kráľa a kráľovnej, kráľovského bálu, Talentmánie a zábavného programu Tipovačka.

Zážitky zostanú a nové ich ešte len čakajú.