• „Týždeň zdravej výživy“ - 12.10.2020 – 16.10.2020

Dôležitou vecou k dobrému a dlhému životu je zdravá výživa. Preto sa na našej škole uskutočnil „Týždeň zdravej desiaty“ zameraný na zníženie množstva sladkostí a sladkých nápojov, a zvýšenie množstva ovocia, zeleniny a čistej vody na desiatu. V tomto týždni sa žiaci snažili nosiť zdravé desiaty, či už to boli zdravé chlebíky, zdravé tyčinky, jogurty, tiež zdravé čaje, mlieko a najmä čistú vodu, ktorá je najzdravšia.
              Zdravé desiaty dodržali nosiť všetci naši žiaci a preto víťazmi boli všetci a získali zdravé celozrnné tyčinky a dobre si na nich pochutili.
              Tiež sme si urobili malú výstavku ovocia a zeleniny, ktorú potom žiaci spolu skonzumovali.

• Zahájenie školského roka 2020/2021

Vážení rodičia!

Otvorenie školského roka 2020/2021 bude 2. 9. 2020 o 9,10 hod.

Účasť žiakov na vyučovaní je povinná.

Otvorenie bude prebiehať v triedach. Povinnosťou žiaka je priniesť si rúško a hygienické vreckovky.

Vstup zákonných zástupcov do priestorov školy je zakázaný s výnimkou žiakov 1. ročníka , ktorého smie sprevádzať iba jeden zákonný zástupca.

• Organizačné pokyny

Organizačné pokyny k výchovno-vzdelávaciemu procesu od 01. 06. 2020

• Škola bude pre žiakov otvorená od 7:30 hod.
              • Vyučovanie bude prebiehať podľa upraveného rozvrhu - každý deň v dĺžke 4 vyučovacích hodín do 11:30 tak, aby boli zaistené všetky hygienicko - epidemiologické nariadenia.
              • Každod
            • Rozhodnutie riaditeľky školy

Rozhodnutie o spôsobe hodnotenia žiakov ZŠ v 2. polroku šk.r. 2019/2020

Na základe Usmernenia MŠVVaŠ zo dňa 6.4.2020 a po prerokovaní v pedagogickej rade dňa 14. 04. 2020, riaditeľka Základnej školy, Farská ulica 20, Horné Lefantovce rozhodla:

1. V období od 6. 4. 2020 sa nebude klasifikovať žiaden
      • Partneri a sponzori

• FEPLASTIC s.r.o.
        • IBA SOFTWARE&DESIGN STUDIO
        • ROEL elektromontáže
        • AG comp
        • EduPage

• Ročník 2017/2018