• Nitra

Vraví sa, že do tretice všetko dobré. A nám naozaj vyšla aj táto v poradí už tretia akcia za týždeň. Počasie nám opäť prialo, slniečko sa na nás usmievalo. A my sme sa vydali navštíviť zaujímavosti nášho okresného mesta. To, čo sme sa učili na hodinách vlastivedy, sme si prezreli naživo. Domov sme sa vracali síce trošku unavení, ale obohatení o nové a zaujímavé zážitky.

• Danka a Janka

Divadelné predstavenie v obnovenej premiére s názvom Danka a Janka sme si veľmi radi opäť pozreli v Starom divadle v Nitre 13.9. Opäť to bolo jedno príjemne prežité dopoludnie.

• Dopravné ihrisko

10. septembra sme navštívili dopravné ihrisko v Nitre, kde sme si svoje teoretické vedomosti vyskúšali v praxi. Jazdili sme na bicykloch aj kolobežkách a snažili sme sa správať ako zodpovední účastníci cestnej premávky. Za občasné nedodržanie pravidiel nás čakala „pokuta“ vo forme odstavenia nášho dopravného prostriedku na 5 minút. Čas takto strávený, považujeme za veľmi užitočne a aj príjemne prežitý.

• Partneri a sponzori

• FEPLASTIC s.r.o.
        • IBA SOFTWARE&DESIGN STUDIO
        • ROEL elektromontáže